טיפולי גוף נפש

גוף ונפש

ליצור את העולם שאני ראוי לו

בגוף מאוזן אנרגטית זורמת אנרגיית החיים בחופשיות, דבר המאפשר ריפוי עצמי.
כשהאיזון האנרגטי מופר, נחלשת יכולתו של הגוף להגן ולרפא את עצמו.
אורה מוסמכת במספר שיטות טיפול לאיזון אנרגטי, ובוחרת להשתמש בכולן או בחלקן בהתאם למצב שאובחן אצל המטופל.
להלן כמה משיטות הטיפול בהן אורה משתמשת:

פרחי באך

בתוך כל יצור חי זורמת אנרגיה - אנרגיית החיים. אנרגיית זו אינה מוגבלת לגבולות הגוף והיא אופפת את גופנו גם מבחוץ - זוהי ההילשילוב תמציות פרחי באך המותאם באופן ספציפי למטופל ולמצבו, מחזק את הנפש ומסייע להשבת האיזון האנרגטי.
את השיטה פיתח ד"ר אדוארד באך - בקטריולוג והומיאופת בריטי, והיא מבוססת על ההנחה כי מצב נפשי ירוד משפיע באופן שלילי על המצב הגופני. ד"ר באך מצא 38 סוגי פרחי בר ששילובים שונים של תמציותיהם משפרים את מצבו הנפשי של האדם דבר המעודד את השבת האיזון האנרגטי לגוף.

שטיפה אנרגטית

שטיפה אנרגטית הינה תהליך המשחרר כל חסימה אנרגטית המפריעה לזרימה החופשית והמאוזנת של אנרגיית החיים. החסימות האנרגטיות נוצרות בדרך כלל בעקבות חוויות רגשיות שליליות וטראומות.
בתהליך השטיפה האנרגטית מעביר המטפל אנרגיה בעוצמה אדירה דרך המטופל, תוך שילוב של לחיצות על נקודות אנרגטיות ונשימות מיוחדות, בטכניקה אותה לומד המטופל.
השטיפה מחזירה את המטופל אחורה בזמן, בדומה להיפנוזה, ומפגישה אותו עם מקור החסימה והרגשות הקשורים אליה. בסופו של דבר השטיפה האנרגטית מאפשרת למטופל לשחרר את החסימות ובכך להירפא מהסימפטומים הפיסיים השליליים שלהן.

רייקי

טכניקת ריפוי עתיקה שפותחה לפני אלפי שנים בטיבט, המאזנת את זרימת אנרגיית החיים (קי או צ'י) ותורמת לאיזון גופנפש.
הטיפול מהיר, זמין ויכול להינתן מרחוק.
הוכח כי רייקי יעיל ביותר במקרים בהם ידה של הרפואה הקונבנציונאלית קצרה מלהושיע, כמו למשל עקרות שאינה על רקע פיזיולוגי וכדומה.
כרייקי מאסטר אורה גם מלמדת את השיטה - הלימוד מהיר, נגיש לכולם, נעשה בקבוצות קטנות ואינטימיות וכולל תרגול והתנסות.
מעוניינים ללמוד?

דמיון מודרך ושינוי חשיבה

הדמיון המודרך הוא כלי רב עוצמה המסייע להפוך את הריפוי המבוקש לבר קיימא. הדמיון המודרך מבוסס על העיקרון שהמחשבה היא המקור למציאות. מספיק רק לתת למוח תמונה או מחשבה והוא כבר יגשים אותה באמצעות שרשרת של חומרים כימיים שהם "המתורגמנים" של תמונת המוח לחומר/למצב פיזי. כך מובא הדמיון למציאות.
הדמיון המודרך מעביר את אחריות ריפוי הגוף לאדם עצמו, ומידת האחריות שהוא מגלה על חייו נמצאת ביחס ישר למידת הריפוי ממנה ייהנה.