אורה ארזי קידר

אורה ארזי קידר

ליצור את העולם שאני ראוי לו

מי אני?

הגעת לאתר שלי, ולא במקרה.
זוהי הזמנה אישית להיכנס, לקרוא ולגלות את הסיבה.
כפי שנוכחתי לדעת מנסיבות חיי, שהן רגילות בתכלית וכלל אינן דרמטיות, כל דבר בחיינו מתוזמן בצרוף מרתק.
הייתי, ועודני, ילדה של טבע, למרות שנולדתי בפלורנטין וגדלתי בתל-אביב.
בילדותי הייתי מאוהבת מעל לראש בבעלי חיים ובתינוקות - לו הצצת לתוך עגלת הבובות שדחפה הילדה הקטנה שהייתי, היית מוצא שם גורים, גוזלים או אפרוחים.
נולדתי עם יכולות תקשור וראיה מעבר, למשפחה שבמשך דורות תמיד היו בה מרפאים משני הצדדים: מתקשרים, הילרים ומרפאים בצמחי מרפא ( לצד בעלי מקצוע "נורמאלים" כמו רופאים, עו"ד ואנשי עסקים).
בצעירותי הרתיעו אותי יכולות אלו בעוצמתן. למעשה, רתיעה זו היתה אחת הסיבות שבחרתי ללמוד מדעים (בין השאר, אני בעלת B.A. בחינוך ובמדעי החיים עם התמחות בביולוגיה וכימיה).
ביכולותיי "הלא קונבנציונאליות" עשיתי שימוש רק עבורי ועבור הקרובים אלי, שימוש אשר הלך והתרחב עקב ביקוש. אך בסופו של דבר, יותר לא יכולתי לברוח מיכולות אלו, או כפי שחברותיי אמרו לי: "את כמו מי שניחן בכשרון ענק לציור ומסרב לצייר. בכשרון למוסיקה ואינו מנגן. איך את לוקחת כשרון נפלא ומכבה אותו?".


תמיד הייתה בי מהות של "מדריך", שהובילה אותי בתנועת הנוער, בעזרה לנוער שוליים, בהוראה ולאחר מכן בניהול (ניהלתי חטיבת ביניים). תמיד עודדתי אנשים למיצוי הפוטנציאל שבהם, ללקיחת אחריות, למיצוב אישי.
וכך, אחרי שרכשתי את השכלתי הפורמאלית ואחרי שעשיתי חיל שנים רבות בתחום החינוך, החלטתי שהגיעה העת.
וכפי שכתבתי בתחילת דברי, אין מקריות - הכל השתבץ לו מעצמו לפאזל מקסים.
יכולת התקשור תורגמה לקריאת הילות - איבחון בעזרת ההילה.
יכולת זו התעצמה בזכות היכרות רבת שנים עם מגוון הרבדים המרכיבים את האדם - הביולוגי, הביוכימי, הפסיכולוגי והביו-אנרגטי. אני נעזרת בתקשור כדי ל"שאול שאלות" גופנפש ברמה מעמיקה ו"מקבלת תשובות" מעמיקות בהתאמה. התשובות נותנות לי תמונות מדויקות על מצבו האמיתי של האדם שמגיע אלי, דבר שמאפשר לי לסייע לו להביא לשינוי חיובי ומשמעותי באיכות חייו.
הטיפולים שלי תמיד יהיו באדם - לא במצוקות, לא במחלות, לא במערכות יחסים כושלות... וזאת מתוך ידע על טיבו של הטבע, בכלל זה האדם, להביא לריפוי עצמי.
הניסיון שלי לימד אותי שהשילוב של שינוי חשיבה עם ריפוי אנרגטי הוא שילוב שמנצח תמיד.
בנוסף לטיפולים אישיים אני פועלת בתחומים נוספים:
אני מנחה את "קורס בניסים" - הנחייה אשר עלתה מדרגה בזכות הידע והניסיון בהוראה ובהובלת אנשים למסע לתוך עצמם.
אני מעבירה אימונים - בין אם של פרטים ובין אם של קבוצות בארגונים - הניזונים מהידע והניסיון הניהולי הקונבנציונאלי שלי, בשילוב ראיה הוליסטית מערכתית, שמה שמייחד אותה הוא שנקודת ההסתכלות תמיד תהיה דרך האדם. האימון מבוסס על שיפור המערכת על ידי הצמחת הפרטים שבה.
אני אוהבת את מה שאני עושה, ואני עושה זאת היטב.
חלק מהגמול שלי הוא לראות אנשים שמוסיפים איכות לחייהם.
אם התחומים השונים בהן אני עוסקת יסייעו לך להיות מאושר ובריא יותר, אם התעוררה בך סקרנות, אני מזמינה אותך להתקשר.


אורה